Для отримання результату іспиту введіть Вашу персональну інформацію англійською мовою (як при реєстрації):

Попередній перегляд результатів іспиту не може бути використаний в якості офіційного підтвердження Ваших балів. Тільки оригінал сертифіката IELTS є офіційним підтвердженням отриманих результатів.

Підготовка
до IELTS у Києві

Відвідування мовних курсів не є обов'язковим для складання тесту, тим не менше, вони надають гарну можливість підготуватися до іспиту.

Безкоштовна підготовка

Усім кандидатам, що зареєстровані на іспит IELTS в Students International у будь-якому місті та на будь-яку дату, ми пропонуємо декілька абсолютно безкоштовних ресурсів для підготовки до тесту.

Безкоштовні IELTS вебінари

Безкоштовні IELTS вебінари від IDP - експерти IELTS у прямому ефірі!

Як застосувати сертифікат IELTS

Завдяки високому контролю якості, адекватності оцінювання і зрозумілій в усьому світі шкалі IELTS отримав світове визнання і приймається тисячами організацій в більш ніж 135 країнах.

У числі таких організацій:

  • Вищі навчальні заклади, коледжі, школи
  • Посольства, консульства, міграційні служби та інші урядові департаменти, відомства та установи
  • Професійні та галузеві асоціації


Міжнародні компанії та роботодавці також довіряють IELTS оцінювати рівень володіння англійською мовою у своїх співробітників. Вони встановлюють свої власні вимоги щодо IELTS відповідно до конкретних потреб. Організації можуть додавати і змінювати свої дані щодо вимог мінімального балу IELTS.

Скориставшись панеллю пошуку, Ви можете отримати доступ до повного переліку організацій, що визнають результати IELTS при прийомі на роботу або навчання, а також уточнити мінімальні вимоги. Дана пошукова система є інтерактивною і безкоштовною.

  • Освітня група<br />STUDENTS INTERNATIONAL
  • Освітня група
    STUDENTS INTERNATIONAL

Тел.:
E-mail: exam@studinter.com

Будьте на зв'язку
© 2009—2024 Students International.