Для отримання результату іспиту введіть Вашу персональну інформацію англійською мовою (як при реєстрації):

Попередній перегляд результатів іспиту не може бути використаний в якості офіційного підтвердження Ваших балів. Тільки оригінал сертифіката IELTS є офіційним підтвердженням отриманих результатів.

Підготовка
до IELTS у Києві

Відвідування мовних курсів не є обов'язковим для складання тесту, тим не менше, вони надають гарну можливість підготуватися до іспиту.

Безкоштовна підготовка

Усім кандидатам, що зареєстровані на іспит IELTS в Students International у будь-якому місті та на будь-яку дату, ми пропонуємо декілька абсолютно безкоштовних ресурсів для підготовки до тесту.

Безкоштовні IELTS вебінари

Безкоштовні IELTS вебінари від IDP - експерти IELTS у прямому ефірі!

Підготовка до IELTS

Ви можете займатися підготовкою до IELTS самостійно вдома, використовуючи додаткові матеріали, наприклад, безкоштовні зразки завдань (Academic Reading Sample, Academic Writing Sample, General Training Reading Sample, General Training Writing Sample, Speaking Sample).

prepare

Також використовуючи Офіційні Практичні матеріали по тесту, які є єдиними офіційними ресурсами для підготовки, схваленими усіма трьома партнерами IELTS.

Ще одним варіантом підготовки до іспиту є заняття на мовних курсах чи з репетиором. 
Сертифіковані експерти IELTS допоможуть Вам максимально ефективно пыдготуватися до тесту. Ви можете обрати груповий чи інивідуальний курс в онлайн або офлайн-форматі. 
Більш докладно про підготовку можна дізнатися за посиланнями нижче:

Наші партнери
  • школа
    IELTS SCHOOL
    Викладачі IELTS-School Students International є експертами IELTS, мають сертифікат IELTS Academic з балом не нижче 8,0 і професійний сертифікат викладача. Наша школа займається тільки підготовкою до IELTS, що дозволяє нам бути найкращими саме в цьому напрямку. ...
  • Освітня група<br />STUDENTS INTERNATIONAL
  • Освітня група
    STUDENTS INTERNATIONAL

Тел.:
E-mail: exam@studinter.com

Будьте на зв'язку
© 2009—2024 Students International.